top of page

Clubgegevens

KV EENDRACHT AALTER
Stamnummer KBVB: 4763


Gemeentelijk Sportstadion 
Lindestraat 19

9880 Aalter

 

Algemene info


Algemeen: Tom Goethals - 0494 57 50 85  tom.goethals5@telenet.be
Gerechtelijke correspondent: Rudi Taeldeman - ruditaildeman@skynet.be / 0473 98 41 96

Kantine: André Morthier - 0473 79 88 63


Jeugdwerking
Jeugdvoorzitter: Willem Van Nevel - willem.van.nevel@telenet.be // 0477 58 39 78
Jeugdcoördinator Onderbouw: Bert Delaere – bertdelaere@gmail.com // 0497 44 42 96

Jeugdcoördinator Bovenbouw: Cedric Dhont - cedric.dhont@hotmail.com // 0498 56 36 51
TVJO: Artuur Verstegen - artuur.verstegen@outlook.com // 0475 71 34 91
Jeugdsecretaris: Tom Taghon - tomtaghon@telenet.be

 

Rekeningnummer KVE Aalter Jeugd: BE19 3900 4848 6012

PEETJES DROOM

Peter De Poorter - kunstgras.aalter@gmail.com

 

 

 


 
IMG-20220102-WA0003.jpeg

www.kveaalter.be | Webmasters: Jarno Verheye en Kenneth Vandesteene

bottom of page